Покупка золота, серебра

Skup złoto, srebro, monety

Wartość złota jest znana i ceniona na całym świecie, a jego blask czaruje ludzi od tysięcy lat. Również dziś jest ono obiektem zainteresowania. Przed posiadaczami cennego kruszcu otwiera się możliwość jego korzystnej sprzedaży. Wszyscy Ci, którzy pragną zamienić złoto w gotówkę, mogą skorzystać z opcji skupu złota, oferowanej przez nasz salon. W ten sposób bez problemu można zamienić na przykład nieużywaną złotą biżuterię lub monety i wykorzystać uzyskaną gotówkę na dowolnie wybrany cel.

Salon Jubilerski Agat prowadzi skup złota i srebra oraz złotych i srebrnych monet. Oferujemy atrakcyjne warunki skupu złota i srebra oraz monet, możliwość opłacenia zakupu złomem srebra i złota, a także wymianę starej biżuterii na nową. Ceny skupu oferowane przez nasz salon są zawsze najwyższe w Elblągu. Zachęcamy Państwa do sprawdzenia naszej oferty. Służmy naszym klientom radą i pomocą. Dołożymy starań, aby byli Państwo zadowolenia z naszych usług.

Zapraszamy do Salonu Jubilerskiego Agat w Centrum Handlowym E.Leclerc przy ulicy Żeromskiego 2 w Elblągu.  

Kontakt

Salon Jubilerski "AGAT" Marek Czarnogórski
82-300 Elbląg  ul. Żeromskiego 2

tel./fax 55 233 31 31

tel. kom. 501 455 918

e-mail:  salon@jubiler-elblag.pl

Prezentacja firmy

  • Promocja Srebro do 50%, Złoto do 30% - Zapraszamy do zapoznania się z naszymi produktami. Odkupimy Twoje złoto i srebro- płacimy najwięcej w mieście.