OBRĄCZKI ŚLUBNE

Gdy planujesz ślub, jeden z najważniejszych dni w swoim życiu, w ferworze przygotowań zadbaj o obrączki. Warto poświęcić ich wyborowi należytą ilość czasu i uwagi, będą one bowiem przez całe życie symbolem Waszej miłości.

Obrączki ślubne są kluczowym elementem oferty Salonu Jubilerskiego Agat. To nasz priorytet, w związku z czym staramy się, aby nasz asortyment był zawsze bogaty i różnorodny. Znajdą Państwo u nas szeroką gamę modeli srebrnych i złotych obrączek. Współpracujemy z najlepszymi i najbardziej wyspecjalizowanymi firmami, tym samym przedstawiamy naszym klientom jak najobfitszy wybór akcesoriów, dostosowanych do ich indywidualnych preferencji i potrzeb. Staramy się uwzględniać wszystkie, nawet najbardziej wymagające gusta. Służymy również pomocą i radą przy doborze obrączek, kierując się zasadą, by były one jak najlepiej dopasowane do poczucia estetyki i charakteru ich przyszłych właścicieli. Chcemy by służyły Państwu przez długie lata i przez cały ten okres budziły w sercu ciepłe uczucia.

Na rynku jubilerskim istnieje ogromny wybór obrączek ślubnych. Wykonywane są z różnych materiałów, takich jak złoto, srebro, platyna, tytan czy stal. Tradycyjnie najpopularniejszym materiałem jest złoto, występujące najczęściej w próbie 585. Próba złota to nic innego, jak oznaczenie zawartości czystego złota w stopie metalu. Jest to optymalny materiał zarówno pod względem wytrzymałości, jak i estetyki czy ceny. Salon Jubilerski Agat w swej ofercie posiada bogaty wybór modeli obrączek ze złota, srebrna i innych materiałów. Co więcej, nasze obrączki charakteryzują się bogatym wzornictwem – proponujemy ok. 1000 wzorów - oraz szeroką gamą kamieni ozdobnych, z których każdy poświadczony jest certyfikatem gemmologa. Każdy znajdzie tu coś dla siebie, a my ze swej strony dołożymy wszelkich starań, by byli Państwo z dokonanego wyboru zadowoleni. Jesteśmy otwarci również na Państwa uwagi i propozycje. Zachęcamy, by sprawdzić naszą wyjątkową ofertę i przekonać się, co przegotujemy specjalnie dla Państwa.

Wykonujemy również obrączki z materiału powierzonego. Popularną praktyką jest obecnie zlecenie wyrobu nowej biżuterii z posiadanych już akcesoriów – np. obrączek rodziców lub dziadków. Jest to zarówno wygodne, jak i korzystne finansowo dla klientów. Gdyby chcieli państwo rozliczyć zakup złomem złota lub srebra, oferujemy korzystny kurs skupu, a także dodatkowe promocje.

Jako jedyni w Elblągu dajemy klientom dożywotnią gwarancję na obrączki. Towar zakupiony u nas będzie serwisowany nawet po upływie standardowej dwuletniej gwarancji. Gwarancja obejmuje zaś m.in.: zmianę rozmiaru, usunięcie uszkodzeń mechanicznych czy ponowne wstawienie kamieni. Przewidzieliśmy również specjalne promocje. Wszystkie obrączki zakupione w Salonie Jubilerskim Agat podlegają 20% rabatowi, jednak każdy klient jest dla nas indywidualną osobą, dlatego ceny negocjujemy stosownie do Państwa potrzeb, wychodząc poza ramy stałych promocji. Ponadto na życzenie klienta wstawiamy bezpłatnie do obrączek dwa brylanty. Darmowa jest również usługa grawerowania.

Chcielibyśmy, aby Jubiler Agat był miejscem przyjaznym dla klientów. Ze swej strony gwarantujemy rzetelność i kompetentną obsługę. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą obrączek ślubnych (i nie tylko) oraz skorzystania z naszych usług.  Nasz salon mieści się w Centrum Handlowym E.Leclerc, przy ulicy Żeromskiego 2 w Elblągu. Dzięki wzorowej współpracy z jego kierownictwem funkcjonujemy tu już cztery lata, nieustannie dbając o poziom świadczonych usług i zadowolenie naszych klientów. Serdecznie zapraszamy!

Udostępnij na Google+
Projekt i realizacja © 2016 Agencja Reklamowa idealmedia.pl - Profesjonalny system CMS, studio graficzne, portale internetowe. Materiały zawarte na stronie chronione są prawem.
stat4u